Zaświadczenia lekarskie dla uczniów i studentów o istnieniu lub braku przeciwwskazań zdrowotnychBadania z zakresu medycyny pracy współfinansowane z DWOMP dla uczniów i studentów na rok 2014 realizowane będą na podstawie skierowania wystawionego przez placówkę dydaktyczną mającą siedzibę na terenie województwa dolnośląskiego.


Rejestracja osobista (przychodnia ul. Gwarna 6A, 50-001 Wrocław)
lub telefoniczna pod nr tel. (71) 344 37 86. 

Badania z zakresu medycyny pracy dla uczniów i studentów na 2014r.

 


Dolnośląskie Centrum Medycyny Profilaktycznej i Bezpieczeństwa Pracy PRO-MED Sp. z o.o. przyjmuje do realizacji wykonywanie badań lekarskich zakończonych wydaniem orzeczenia stwierdzającego istnienie lub brak przeciwwskazań zdrowotnych:
 

  • kandydatom do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, uczniom tych szkół, którzy w trakcie nauki zawodu będą  lub są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia określonych przez placówkę dydaktyczną kierującą na te badania;

  • kandydatom do szkół wyższych, studentom i uczestnikom studiów doktoranckich, którzy w trakcie studiów lub studiów doktoranckich będą lub są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia określonych przez placówkę dydaktyczną kierującą na badania lekarskie.

 

Uwaga! W naszym serwisie wykorzystywany jest mechanizm ciasteczek (ang. cookies). Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o wyłączenie go w ustawieniach Państwa przeglądarki. Zablokowanie tego mechanizmu nie uniemożliwia korzystania z naszej strony.