Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

wczesne wspomaganie, biofeedback, integracja sensoryczna, dysleksja, dyskalkulia, dysortografia

poradnia psychologiczno-pedagogiczna, logopeda, integracja sensoryczna, dyslekcja, dyskalkulia, dysortografia, wczesne wspomaganie, biofeedback
 

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „PRO-MED” funkcjonuje od września 2005 we Wrocławiu przy ul. Gwarnej 6A. Poradnia wpisana jest do rejestru placówek niepublicznych pod nr 171/2005 i jako jedyna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Wrocławiu posiada certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2009 nr 431/2006


Od momentu uruchomienia oferta usług realizowanych przez poradnię jest sukcesywnie poszerzana, przykładem czego jest wprowadzenie terapii BIOFEEDBACK, czy też uruchomienie w roku 2010 poradni INTEGRACJI SENSORYCZNEJ (SI).  
    

Poradnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 20:00 tel. (71) 795 92 20, w soboty po uzgodnieniu telefonicznym.


Więcej informacji na temat poszczególnych metod terapii znajdziecie Państwo w zakładce przychodnia psychologiczno-pedagogiczna. 

Uwaga! W naszym serwisie wykorzystywany jest mechanizm ciasteczek (ang. cookies). Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o wyłączenie go w ustawieniach Państwa przeglądarki. Zablokowanie tego mechanizmu nie uniemożliwia korzystania z naszej strony.