Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

Przychodnie PRO-MED sp. z o.o. zabezpieczają w ramach umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia dla swoich Pacjentów spektrum kompleksowych świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej, obejmujące:

- opiekę lekarzy rodzinnych, internistów, pediatrów;

- świadczenia położnych środowiskowo-rodzinnych;

- świadczenia pielęgniarek środowiskowo-rodzinnych;

- szczepienia obowiązkowe dla dzieci.   Usługi w ramach POZ świadczone są przez przychodnie we wszystkie dni powszednie w godzinach 8.00 - 18.00, a w przypadkach uzasadnionych również w domu Pacjenta.


   Poza kompleksowym zabezpieczeniem w świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej Pacjenci przychodni mogą także wykonać badania z zakresu profilaktyki chorób układu krążenia oraz profilaktyki gruźlicy.


   Uzupełnieniem świadczeń POZ jest realizacja przez PRO-MED sp. z o.o. świadczeń pielęgniarskiej opieki długoterminowej, które wykonywane są również w ramach umowy zawartej z NFZ.


W każdej z naszych przychodni Pacjenci mogą także skorzystać z szerokiej oferty szczepień ochronnych.


Usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej realizowane są w przychodniach:

  · ul. Kamieńskiego 73A we Wrocławiu, tel. (71) 327 01 58

  · ul. Gwarna 6A we Wrocławiu, tel. (71) 343 69 71

  · ul. Koszarowej 5 we Wrocławiu, tel. (71) 783 90 80

  · ul. Głównej 31 w Ludwikowicach Kłodzkich, tel. (74) 871 60 52.


Pod wskazanymi numerami telefonów uzyskacie Państwo wszelkie informacje na temat oferty szczepień, zasad i trybu udzielania świadczeń opieki zdrowotnej, jak również możecie zarejestrować się na wizytę w poradni.

Ponadto informacje na temat zasad i trybu udzielania świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych znajdziecie Państwo na stronach Narodowego Funduszu Zdrowia w Vademecum 2010.

Uwaga! W naszym serwisie wykorzystywany jest mechanizm ciasteczek (ang. cookies). Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o wyłączenie go w ustawieniach Państwa przeglądarki. Zablokowanie tego mechanizmu nie uniemożliwia korzystania z naszej strony.