Nasze usługi

Medycyna pracy

Medycyna pracy, badania okresowe pracowników
 

   Stosownie do zapisów Ustawy z dnia 27 czerwca 1997 o służbie medycyny pracy (tekst ujednolicony Dz. U. z 2004 Nr 125 poz. 1317 z póżn. zm.) na pracodawcy spoczywa obowiązek objęcia profilaktyczną opieką medyczną zatrudnionych pracowników.
W celu zabezpieczenia Państwa pracowników w kompleksowe spektrum usług z zakresu medycyny pracy zachęcamy do skorzystania z usług PRO-MED sp. z o.o.
     medycyna pracy - szczegóły

Integracja Sensoryczna (SI)

integracja sensoryczna, terapia SI, wczesne wspomaganie
 

   Integracja sensoryczna jest procesem, w którym następuje organizacja docierających do naszego organizmu wrażeń, tak by mogły być wykorzystane w celowym, zakończonym sukcesem działaniu. Wrażenia te związane są z bodźcami sensorycznymi pochodzącymi z otaczającego nas środowiska oraz z naszego organizmu. Przetwarzane są w mózgu,  który porządkuje te informacje, przekształca je, integruje z innymi odpowiednimi wrażeniami, tak by ostateczny rezultat tej aktywności był użyteczny, by stał się odpowiednią reakcją adaptacyjną.
     integracja sensoryczna (terapia SI)-szczegóły

EEG Biofeedback

terapia EEG biofeedback
 

   EEG Biofeedback to nowa, skuteczna metoda terapeutyczna zwiększająca skuteczność funkcjonowania naszego mózgu. Metoda EEG Biofeedback jest metodą klasycznej medycyny (wchodzi w spis międzynarodowych procedur medycznych), używaną szeroko jako metoda nieinwazyjna, bez skutków ubocznych. Polega na nauczeniu mózgu samokontroli pracy za pomocą modyfikacji fal mózgowych.
     biofeedback terapia - szczegóły

Diagnoza i terapia dysleksji i dyskalkulii

dysleksja, dysortografia, dyskalkulia
 

   W naszej poradni zajmujemy się profesjonalną diagnozą i terapią dysleksji i dyskalkulii. Dysleksja rozwojowa to specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu u dzieci o prawidłowym rozwoju umysłowym. Dyskalkulia rozwojowa jest strukturalnym zaburzeniem zdolności matematycznych u uczniów o prawidłowym rozwoju umysłowym.
     dysleksja, dyskalkulia, dysortografia - więcej

Logopedia

logopedia, terapia logopedyczna dzieci i dorosłych
 

   Kompleksowa terapia logopedyczna dzieci i dorosłych prowadzona jest w naszej poradni psychologiczno-pedagogicznej przy ul. Gwarnej 6A we Wrocławiu. Usługi te realizujemy także na rzecz osób ubezpieczonych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.
     logopedia - szczegóły

Psychoterapia dorosłych

psychoterapia, psychoterapeuta
 

   Psychoterapia jest przeznaczona głównie dla osób znajdujących się w sytuacji kryzysów życiowych, nie potrafiących sobie poradzić w relacjach z ludźmi; nie radzących sobie z codziennym stresem, niezadowolonych z życia, nie potrafiących zrozumieć samych siebie, szukających wskazówek do rozwoju osobistego, mających zaniżoną samoocenę. Także dla osób, które szukają wiedzy na temat swojego postępowania tak, aby było ono bardziej świadome. Istnieją różne nurty w psychoterapii, jednakże niezależnie od podejścia głównym sposobem pracy w psychoterapii jest rozmowa.
     psychoterapia - szczegóły i kontakt

Podstawowa opieka zdrowotna

POZ, podstawowa opieka zdrowotna, medyczna
 

   Przychodnie PRO-MED sp. z o.o. zabezpieczają w ramach umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia dla swoich Pacjentów spektrum kompleksowych świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej, obejmujące:

     - opiekę lekarzy rodzinnych, internistów, pediatrów;
     - świadczenia położnych środowiskowo-rodzinnych;
     - świadczenia pielęgniarek środowiskowo-rodzinnych;
     - szczepienia obowiązkowe dla dzieci.
podstawowa opieka zdrowotna - przychodnie

Ambulatoryjna opieka specjalistyczna

ambulatoryjna opieka specjalistyczna
 

   W ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej PRO-MED sp. z o.o. realizuje świadczenia na podstawie umowy zawartej
z Narodowym Funduszem Zdrowia dla osób ubezpieczonych oraz świadczenia pełnopłatne dla Pacjentów. 
Zasady oraz tryb udzielania świadczeń zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych uzyskacie od naszego peronelu a także znajdziecie Państwo na stronach NFZ.
     ambulatoryjna opieka specjalistyczna - szczegóły

Stomatologia

stomatologia, stomatolog
 

Zdrowe, piękne, białe zębywizytówką każdego człowieka. Dodają pewności siebie oraz sprawiają, że chcemy się częściej uśmiechać.

Aby taki cel osiągnąć, poza codzienną higieną jamy ustnej, wystarczy systematycznie zgłaszać się do gabinetu stomatologicznego celem leczenia oraz profilaktyki dentystycznej.
     stomatologia więcej


Poradnictwo dietetyczne dla dzieci i dorosłych

poradnictwo dietetyczne dla dzieci i dorosłych, dietetyka
 

    Dieta to nie tylko sposób żywienia czy leczenie nadwagi i niedożywienia, ale element stylu życia, od którego zależy nasze samopoczucie, stan zdrowia oraz komfort życia codziennego. Jesteśmy po to, aby dobrać indywidualnie racjonalną, dobrze zbilansowaną dietę, dostosowaną do etapu rozwoju, trybu życia oraz stanu zdrowia danej osoby.
     poradnictwo dietetyczne - szczegóły


Uwaga! W naszym serwisie wykorzystywany jest mechanizm ciasteczek (ang. cookies). Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o wyłączenie go w ustawieniach Państwa przeglądarki. Zablokowanie tego mechanizmu nie uniemożliwia korzystania z naszej strony.