O nas

PRO-MED Sp. z o.o. ...dla Twojego zdrowia...


     Dolnośląskie Centrum Medycyny Profilaktycznej i Bezpieczeństwa Pracy PRO-MED sp. z o.o. istnieje i aktywnie funkcjonuje na rynku usług medycznych od 1997 roku. Jesteśmy wielospecjalistyczną przychodnią, której głównymi kierunkami działalności jest świadczenie usług z zakresu medycyny pracy, podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej oraz poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne. 


     Wyznajemy zasadę, iż dobro i zadowolenie Naszych Pacjentów jest najwyższą wartością, dlatego też wdrożyliśmy i nieustannie nadzorujemy oraz udoskonalamy procedury zapewniające najwyższą jakość realizowanych przez nas usług medycznych. Potwierdzeniem jakości naszych usług są tysiące zadowolonych Pacjentów oraz fakt, iż PRO-MED sp. z o.o. uzyskał certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2009.

 o nas, nasze usługi


     Nasza wieloletnia działalność w sektorze opieki zdrowotnej oraz zdobyte doświadczenia pozwoliły szczegółowo rozpoznać oczekiwania i potrzeby naszych Pacjentów, a co za tym idzie wpłynęły na optymalizację obsługi naszych podopiecznych oraz sukcesywne poszerzanie oferty realizowanych przez nasze przychodnie usług. 

  
   W przeciągu trzynastu lat funkcjonowania poszerzyliśmy spektrum naszych świadczeń począwszy od medycyny pracy, poprzez podstawową i specjalistyczną opiekę zdrowotną, stomatologię, aż do poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego z obszerną ofertą usług z zakresu logopedii, terapii biofeedback, integracji sensorycznej, wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i psychoterapii. 


     Efektem naszych działań jest uruchomienie siedmiu przychodni i objęcie opieką tysięcy zadowolonych Pacjentów.


Uwaga! W naszym serwisie wykorzystywany jest mechanizm ciasteczek (ang. cookies). Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o wyłączenie go w ustawieniach Państwa przeglądarki. Zablokowanie tego mechanizmu nie uniemożliwia korzystania z naszej strony.